24 tygodnie Online (2017), Oglądaj bez ścin w jakości Full HD!

24 tygodnie Online

24 tygodnie Online (2017), Oglądaj bez ścin w jakości Full HD! Astrid (Julia Jentsch) jest komediantką, która zarabia na życie rozśmieszając ludzi, a jej mąż Markus (Bjarne Mädel) jest jej menadżerem. Mają 9-letnią córkę i oczekują drugiego dziecka. Wiadomość, że nie urodzi się ono zdrowe przyjmują spokojnie, optymistycznie nastawiając się do tego wyzwania. Im jednak bliżej porodu, tym większa niepewność Astrid dotycząca jej dziecka, rodziny i kariery. Po wielu dyskusjach kobieta zdaje sobie sprawę, że została z decyzją o przyszłości sama. Sprawę komplikuje jej sława oraz fakt wystawienia ich życia na światło jupiterów.

24 tygodnie Online:

24 tygodnie Online

24 tygodnie Online

W hotelu Mediterranean Palace na Teneryfie byliśmy od 07.04.2016 r. przez dwa tygodnie.
Były to najlepsze i najciekawsze nasze wakacje od kilkunastu lat. Hotel jest śliczny, prawie jak pałac z bajki. Piękny wystrój – śliczne, fontanny otoczone egzotycznymi roślinami, palmami, a wśród nich mięciutkie fotele – obok duża restauracja zaopatrzona w miłe dla podniebienia (w dużym wyborze) zdrowe smakowitości (ryby, mięsa,kiełbasy i kiełbaski,sery, owoce morza,ciasteczka, kremy, lody, owoce, nabiał, bakalie itp.) oraz sale do wieczornych zabaw dla dzieci i dorosłych – to poziom zero. Piękne schody, także ruchome oraz 8 wind (cztery oszklone) prowadzą do recepcji, sklepiku, stanowiska Guest Relations oraz biur podróży i także wszędzie mięciutkie fotele w otoczeniu ślicznych kwiatów – to poziom pierwszy. (windy kursują od poz. 0 do poz. 6). W recepcji bardzo miła i bardzo pomocna Pani Laima. W restauracji żadnych kolejek czy oczekiwania na zamawiane napoje do kolacji, obsługa zawsze uśmiechnięta. W Guest Relations pracuje między innymi – Polka – przeurocza i bardzo sympatyczna Pani Marzena Janik. Cudowna i bardzo kompetentna osoba. Od poz. 1-go do 6-go pokoje dla gości. Mieliśmy pokój w standardzie 2A, na 6 poziomie (planta seis) Szafa z wieszakami i mnóstwem szuflad, szerokie dwuosobowe spanie, dwa stoliki – jeden z dod. szufladami, dwa fotele, miejsce na walizki, balkon – stolik i dwa foteliki z widokiem na Playa de Las Americas, a dalej na góry, sejf nieodpłatny, łazienka z prysznicem, wc, bidet, umywalka – pościel i ręczniki zmieniane codziennie i uzupełniane zawsze mydełka, szampony, płyn do mycia i papier do WC. Czyściutko. Na poziomie zero duży basen, a także brodzik dla dzieci, leżaków i parasoli nie brakowało – nieraz przychodziliśmy na basen około 12-tej. Ręczniki na basen można wymieniać nieodpłatnie codziennie. Gimnastyka w wodzie ok. 11-tej. Goście hotelu Mediterranean Palace mogą korzystać z pięknego basenu i jacuzzi hotelu Cleopatra . Bardzo ładne, bezpośrednie przejście z hotelu do hotelu. Także z hotelu jest bezpośrednie wyjście na średniej wielkości plażę – Playa del Camison. Piasek szary, wulkaniczny, już w południe jest bardzo gorący. Obok – ok. 10 min. spacerkiem jest ogromna plaża – Playa de Las Vistas. Wszędzie bardzo miła atmosfera, ludzie uśmiechnięci i życzliwi. Bardzo smaczne lody i kawa w restauracji Garibaldi.
Wieczory dosyć głośne do 23:00 – 23:30. My często spacerowaliśmy słuchając lub oglądając ciekawe występy (muzyka, śpiew i taniec) w ogródkach kawiarenek lub spacerując promenadą nad oceanem. Dwa tygodnie w takim miejscu to jednak stanowczo zbyt krótko.
Dziękujemy całej przemiłej obsłudze hotelu Mediterranean Palace. Trudno wymienić wszystkich, a niesprawiedliwym byłoby kogoś pominąć. Wszyscy są wspaniali i wspaniale zorganizowani. Dziękujemy miłym Paniom z Biura Neckermann Podróże w Warszawie, przy Pl. Konstytucji 4, to dzięki nim wybraliśmy ten cudowny hotel na Teneryfie. Dziękujemy – Hanna i Stanisław.