Jack Reacher Nigdy nie wracaj Online (2016), Oglądaj bez ścin w jakości Full HD!

Jack Reacher Nigdy nie wracaj Online (2016), Oglądaj bez ścin w jakości Full HD! Po wielkim sukcesie pierwszej części filmu (220 milionów dolarów) Jack Reacher powraca do akcji! Oskarżony o zabójstwo, znajdzie się w poważnych tarapatach. Dowiemy się także więcej o jego prywatnym życiu, które jest równie skomplikowane.

Jack Reacher Nigdy nie wracaj Online:

Jack Reacher Nigdy nie wracaj Online
Jack Reacher Nigdy nie wracaj Online

W postać Reachera ponownie wcieli się megagwiazda Hollywood – Tom Cruise. Za kamerą stanie Edward Zwick, reżyser „Wichrów namiętności”, „Miłości i innych używek”, „Krwawego diamentu”. To nie pierwsza współpraca Cruise-Zwick, w 2003 roku pracowali przy przebojowym „Ostatnim Samuraju”. Film na podstawie bestsellerowej serii kryminałów autorstwa Lee Childa.

Obok Toma Cruise’a ekranie zobaczymy także znaną z serialu Jak poznałem waszą matkę Cobie Smulders, Danikę Yarosh oraz Austina Heberta. Za reżyserię filmu na podstawie bestsellerowej serii kryminałów autorstwa Lee Childa odpowiada Edward Zwick, twórca Krwawego diamentu. To nie pierwsze spotkanie Zwicka z Tomem Cruise’em, wcześniej pracowali razem na planie Ostatniego samuraja.

Jeśli kiedykolwiek Jack Reacher miał coś, co przypominało dom, to właśnie przed tym stoi. Po długiej drodze dotarł do siedziby 110. jednostki żandarmerii wojskowej, gdzie kiedyś służył.

Przyjechał zobaczyć się z major Susan Turner, okazuje się jednak, że kobieta zniknęła, a na jej miejscu siedzi urodzony biurokrata – podpułkownik Morgan. Właśnie przed takimi ludźmi Reacher uciekał, odchodząc z armii.

Morgan ma dla niego trzy wiadomości. Jedną gorszą od drugiej. Po pierwsze, właśnie został przywrócony do służby czynnej. Po drugie, czeka go proces o zabójstwo. Po trzecie, wniesiono przeciwko niemu pozew o ustalenie ojcostwa.

Reacher przekracza po czternastu latach bramę swojej dawnej jednostki i melduje się u sierżant dyżurnej, lecz w gabinecie dowódcy nie zastaje major Turner. Urzęduje tam facet w stopniu podpułkownika, który zastąpił ją zaledwie dzień wcześniej i ma dla Reachera same złe wiadomości. Po pierwsze wytoczono mu sprawę karną o pobicie ze skutkiem śmiertelnym pewnego cywila, po drugie wniesiono przeciwko niemu pozew o ojcostwo, po trzecie na mocy odpowiednich przepisów nadal podlega obowiązkowi obrony. W związku z tym podpułkownik powołuje go z powrotem do służby wojskowej. Major Jack Reacher zachowuje swój stopień, lecz nie wolno mu się oddalać więcej niż na osiem kilometrów od siedziby jednostki. Z rozmowy z sierżant dyżurną dowiaduje się, że w areszcie pobliskiej bazy wojskowej pojawił się nowy więzień, i że jest nim prawdopodobnie major Turner. Czy zarzuty, które postawiono jej i jemu, są ze sobą powiązane? I czy usiłują ich wrobić te same osoby?

Trailer Filmu:

Komentarze:

Jack Reacher Nigdy nie wracaj Online