Kolekcja sukienek Online (2016), Oglądaj bez ścin w jakości Full HD!

Kolekcja sukienek Online (2016), Oglądaj bez ścin w jakości Full HD! Osiem kobiet w różnym wieku. Miłość i samotność. Strach. To wszystko zatem, co nas ubiera. Film o tym, że jak człowiek wybiera „pół-życie”, to gnije. Bohaterki filmu „Kolekcja sukienek” są obiektem dziwnego eksperymentu.

Kolekcja sukienek Online:

ogladaj
cały film

W filmie zielonogórskiej reżyserki Marzena Trybała, Adrianna Biedrzyńska, Ewa Szykulska, Dorota Stalińska, Iwona Katarzyna Pawlak, Katarzyna Bujakiewicz, Marzena Wieczorek, Marzena Więcek stworzyły przejmujący portret kobiety samotnej. Tu miłość i marzenie mają gorzki smak… Mężczyznę, który na swój sposób spaja te kilka różnych kobiecych losów w jeden, zagrał Zbigniew Zamachowski. „Kolekcję sukienek” nagrodzono już na World International Film Festival Singapure i CreActive International Open Film Festival (IOFF) – New York/Dhaka, a jest zakwalifikowana do kilkunastu innych festiwali na całym świecie. Pokaz „Kolekcji sukienek” (85 minut) w zielonogórskim kinie Newa rozpocznie się 15 lipca o 19.00 (bilety: 10 i 15 zł – do nabycia na abilet.pl. oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży, m.in.: Muz-Art, Hotel Ruben). W inauguracji wezmą udział: Dorota Stalińska, Marzena Wieczorek, Iwona Katarzyna Pawlak. Po seansie zaplanowano spotkanie z aktorkami. Będzie też głosowanie widzów na najciekawszą kreację.

Kolejnymi gośćmi 12. Quest Europe będą: Beata Późniak Daniels – aktorka polskiego pochodzenia, która zrobiła karierę w Hollywood (spotkanie w Palmiarni 21 lipca o 19.00), Zofia Czerwińska, która odbierze Wielki Ukłon 4 sierpnia o 19.00 w Palmiarni. W festiwalowym cyklu „X Muza w długiej sukni” filmy obejrzymy na Przystani TU w Porcie Turystycznym Cigacice (zawsze o 21.00): 22 lipca – „Historia kobiety”, 29 lipca – „Mandarynka”, 5 sierpnia – „Bulwar”, 12 sierpnia – „Wybraniec”, 19 sierpnia – „Urodziny”. W programie festiwalu są także: – Filmowe Noce – wypieki z krótkiej taśmy: 6 sierpnia i 27 sierpnia w Piekarni Cichej Kobiety, – warsztaty fotograficzne (prowadzący: Jacek Serżysko z Lubuskiej Szkoły Fotografii) – 10 sierpnia, deptak przed kinem Nysa, – warsztaty montażowe (prowadząca: Justyna Poniatowska) – 11 sierpnia w Lubuskiej Szkole Telewizji i Filmu. – wystawa fotografii i grafik absolwentów Lubuskiej Szkoły Fotografii – już czynna w Palmiarni Zielonogórskiej do 31 sierpnia. 25 sierpnia o 19.00 w Winiarni Bachus – w recitalu „Piosenki nie tylko filmowe” wystąpią: Marzena Więcek – śpiew, Natasza Smirnowa – fortepian, Mateusz Skrzypczak- saksofon, Andrzej Winiszewski – akordeon, Zbigniew Adamczak – skrzypce. Na wszystkie wydarzenia (poza inauguracją 15 lipca) – wstęp wolny!

Trailer Filmu:

Ocena Filmu na Filmweb.pl:

ocena