Kubo i dwie struny Online (2016), Oglądaj bez ścin w jakości Full HD!

Kubo i dwie struny Online (2016), Oglądaj bez ścin w jakości Full HD! Kubo jest dobrym, pokornym chłopcem, który u boku matki mieszka w skromnej wiosce na końcu świata. Każdy dzień toczy się tym samym spokojnym rytmem – do czasu, kiedy chłopca odwiedza duch przeszłości, który zmienia jego przeznaczenie. Aby przetrwać, Kubo musi odnaleźć magiczną zbroję należącą do jego ojca – największego samuraja, jakiego kiedykolwiek nosiła Ziemia. W poszukiwaniach towarzyszą mu dobre duchy i pradawne bóstwa, które wspierają go magicznymi mocami. Tak Kubo wyrusza w fascynującą, pełną niebezpieczeństw podróż śladami swej rodziny. Podróż ta pozwoli mu poczuć dumę z tego, kim jest i uwierzyć, że możliwe jest wszystko.

Kubo i dwie struny Online:

Kubo i dwie struny Online
Kubo i dwie struny Online

Wytwórnie LAIKA i Focus Features opublikowały właśnie kolejny zwiastun ich nowego, animowanego filmu pt. Kubo i dwie struny. Znajdziecie go poniżej. Produkcja jest reżyserskim debiutem Travisa Knighta – animatora, laureata nagrody Annie i szefa studia LAIKA.

Kubo i dwie struny to animacja poklatkowa, która czaruje w kolejnym zwiastunie. Sami zobaczcie! Premiera w polskich kinach już w grudniu.

Za kamerą filmu stoi Travis Night, dyrektor studia LAIKA i doświadczony animator. Będzie to jego debiut reżyserski. W obsadzie oryginalnego dubbingu znajdują się: Art Parkinson, Matthew McConaughey, Charlize Theron, Rooney Mara, Ralph Fiennes i Brenda Vaccaro.

W najbliższy piątek w amerykańskich kinach pojawi się w regularnej dystrybucji „Demon” Marcina Wrony. Film pojawił się m.in. na lubianym Rotten Tomatoes i niewiele jest obecnie tytułów, które zdobywają lepsze oceny od polskiego filmu.

Amerykańska premiera „Demona” to spore wydarzenie dla naszej kinematografii. Nieczęsto bowiem zdarza się, by polski film wchodził do amerykańskich kin. Będę śledził z uwagą poczynania „Demona” w box office, wpisuje się bowiem ten film w nurt kina grozy, które w ostatnich miesiącach gatunkowo nie ma sobie równych w amerykańskich kinach. Oczywiście nie jest film Wrony przedsięwzięciem komercyjnym, ale mam nadzieję, że widzowie za oceanem docenią tę niezwykłą propozycję nieżyjącego już reżysera.

Tymczasem na serwisach podsumowujących napływające opinie o filmach pojawił się właśnie „Demon” i okazuje się, że zdobywa on bardzo wysokie oceny. Na rottentomatoes.com otrzymał już 92 procent pozytywnych opinii, co plasuje go obecnie w czołówce najwyżej ocenianych filmów w amerykańskich kinach. Wyżej znajdują się m.in. „Kubo i dwie struny” oraz „Hell or High Water” i zdecydowanie nie ma zbyt wiele takich przykładów.

Niestety nie wydaje się by „Demon” miał szansę być zauważony przez szeroką amerykańską widownię. Według danych podawanych dziś przez boxofficemojo.com liczba kopii „Demona” na starcie sięgnie jedynie 3 sztuk. Od zainteresowania filmem w najbliższy weekend i recenzji zależy przyszłość „Demona” w USA.

Napływają też recenzje filmu, z których większość jest pozytywna, a ich twórcy nie kryją swojego uznania dla „Demona”. Niestety Variety zarzuciło filmowi, że końcówka tej produkcji nie jest uporządkowana.

Trailer Filmu:

Ocena Filmu na Filmweb.pl:

Kubo i dwie struny Online

Komentarze:

Kubo i dwie struny Online