Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie Online (2016), Oglądaj bez ścin w jakości Full HD!

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie Online (2016), Oglądaj bez ścin w jakości Full HD! Historia grupy rebeliantów zjednoczonych w śmiałej misji polegającej na kradzieży planów imperialnej Gwiazdy Śmierci.

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie Online:

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie Online
Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie Online

Kilka godzin temu Hollywood Reporter podał informację, że na stanowisku kompozytora „Łotra 1” Alexandra Desplata zastąpi Michael Giacchino. Powodem ponoć były problemy z terminami Desplata. Z uwagi na rozległe dokrętki do „Łotra 1”, przesunął się termin prac nad soundtrackiem nachodząc na inne kontrakty Desplata. Disney z Lucasfilmem zwrócili się w tej sytuacji do Giacchiano, z którym współpracowali już kilkukrotnie.

To nie jest pierwsza przygoda Giacchino z Gwiezdnymi Wojnami, wczesniej miał okazję komponować muzykę do Star Tours – gwiezdno-wojennej atrakcji w parkach Disneya. Dla Disneya pracował wcześniej już też m.in. nad filmami Zwierzogród i W głowie się nie mieści. Giacchino ma za sobą też wieloletnią współpracę z J.J. Abramsem i studiem Bad Robot – komponował dla nich muzykę do m.in. nowych Star Treków, Super 8 czy Mission Impossible. Michael Giacchino, od czasu ogłoszenia powrotu Gwiezdnych Wojen do kin, wielokrotnie przewijał się w plotkach jako kompozytor do nowych filmów. Teraz będziemy mogli się przekonać jak rzeczywiście się sprawdzi w tej roli.

Na oficjalnej zaś wraz z ostatnim Star Wars Show ujawniono nowego droida, C5-B5, czyli imperialnego astromecha. Ma on być bardziej posłuszny i bardziej bezosobowy, niż droidy, które znamy, wszystko dzięki regularnemu czyszczeniu pamięci.

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie (ang. Rogue One: A Star Wars Story) – nadchodzący amerykański film w reżyserii Garetha Edwardsa do scenariusza Chrisa Weitza i Tony’ego Gilroy’a, będący spin-offem serii Gwiezdne wojny.

Film opowiadać będzie o bojownikach Sojuszu Rebeliantów, którzy po utworzeniu Imperium Galaktycznego wyruszają na desperacką misję wykradzenia planów Gwiazdy Śmierci, zanim zostanie ona wykorzystana przez zwolenników Imperatora Palpatine’a.

W lutymGłówny okres zdjęciowy do filmu rozpoczął się na początku sierpnia 2015 roku w Elstree Studios w Hertfordshire. Zdjęcia realizowano również na malediwskim atolu Laamu, na Islandii oraz w Jordanii.

2013 roku Robert Iger, dyrektor generalny The Walt Disney Company, potwierdził, że w produkcji znajdują się dwa samodzielne filmy napisane przez Lawrence’a Kasdana i Simona Kinberga. 6 lutego magazyn „Entertainment Weekly” doniósł, że studio Lucasfilm pracuje nad filmami opowiadającymi o Hanie Solo i Bobie Fetcie, które przez jednego z przedstawicieli Disneya opisane zostały jako historie przedstawiające genezę postaci. Zapowiedziano również, że nie będą one crossoverami części VII–IX ani że nie będą w żaden sposób zmieniały kanonu ustalonego przez George’a Lucasa w tzw. starej trylogii. W maju 2014 roku poinformowano, że pierwszy z filmów wyreżyseruje Gareth Edwars, scenariusz napisze Gary Whitta, a jego premiera będzie miała miejsce 16 grudnia 2016 roku. W październiku operator Grieg Fraser poinformował, że będzie odpowiedzialny za zdjęcia do filmu, który ma już roboczy tytuł. W styczniu 2015 Whitta ogłosił, że zakończył prace nad filmem i nie będzie już powiązany z projektem, wobec czego niedługo później jako jego następcę wybrano Chrisa Weitza. W marcu podano do wiadomości, że film nazywał będzie się Łotr Jeden, a muzykę do niego napisze Alexandre Desplat. W kwietniu poinformowano, że film będzie należał do tzw. Star Wars Anthology, a jego akcja rozgrywała będzie się pomiędzy Zemstą Sithów a Nową nadzieją. W sierpniu tytuł zmieniono na Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie. Pierwszy zwiastun opublikowany został 7 kwietnia 2016.

Trailer Filmu:

Komentarze:

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie Online