Morgan Online (2016), Oglądaj bez ścin w jakości Full HD!

Morgan Online (2016), Oglądaj bez ścin w jakości Full HD! Lee Weathers (Kate Mara) to korporacyjna ekspertka od rozwiązywania problemów. Pewnego dnia zostaje wysłana do zbadania okoliczności przerażającego wypadku. Odkrywa, że doszło do niego z winy pozornie niewinnego „człowieka”, który jest równie tajemniczy jak i niebezpieczny.

Morgan Online:

cały film
cały film

Tym człowiekiem jest Morgan – istota z syntetycznym DNA, dzieło bioinżynierów, kolejny krok w ewolucji. Po pierwszym miesiącu chodzi i mówi, a po pół roku przekracza najśmielsze oczekiwania swoich twórców. Jest enigmatyczna i nieprzewidywalna – to laboratoryjny twór wyposażony w zdolność do przeżywania emocji, ale też w cechy, które sprawiają, że zaciera się granica między istotą ludzką a sztuczną.

Co się stanie, gdy dzieło przerośnie twórcę? I co tak naprawdę jest bardziej niebezpieczne – genetycznie zaprojektowany cud nauki czy korporacja, która za nim stoi?

„Morgan” w reżyserii Luke’a Scotta i wyprodukowana przez Ridleya Scotta to tajemniczy, trzymający w napięciu film – intensywne kino pełne mocnych wrażeń.

„Morgan” to opowieść o szczerej miłości między chłopakami, którzy muszą najpierw nauczyć się kochać siebie, żeby móc stworzyć razem coś pięknego.

Morgan Oliver (Leo Minaya), od kiedy się wyoutował, cały czas musi udowadniać, że jest najlepszy. Podczas ostatniego wyścigu kolarskiego miał wypadek i teraz jest sparaliżowany od pasa w dół. Nie może się z tym pogodzić i wbrew zaleceniom lekarza chce wystartować w kolejnym wyścigu na wózku.

Kiedy Morgan spotyka Deana, nie jest nawet pewien, czy Dean jest gejem. Tym bardziej nie śmie nawet marzyć, że Dean będzie chciał związać się z osobą niepełnosprawną. Jednak po pierwszej randce następuje kolejna i okazuje się, że obaj nie potrafią się sobie oprzeć.

Problem polega na tym, że Morgan przygotowując się do wyścigu, naraża swoje życie. Dean wcześniej opiekował się umierającą matką i nie chce przechodzić przez podobne cierpienie jeszcze raz.

Fabuła: Thriller science-fiction opowiadający o konsultantce zarządzania ryzykiem korporacyjnym, która stoi przed trudnym wyborem. Musi zdecydować bowiem o losie sztucznego bytu, stworzonego w warunkach laboratoryjnych.

Film „Morgan” będzie pełnometrażowym debiutem Luke’a Scotta, który jest synem słynnego reżysera, Ridley’a. Czy Luke, wsparty doświadczeniem ojca, stworzy intrygujący i trzymający w napięciu thriller? Poczekamy do premiery.

W sieci pojawił się sugestywny zwiastun horroru science-fiction pod tytułem „Morgan” z Kate Marą w roli głównej. Reżyseruje syn Ridleya Scotta, Luke, dla którego to będzie reżyserski debiut, a scenariusz napisał Seth Owen. Film zadebiutuje w kinach 2 września.

Trailer Filmu:

Komentarze:

komentarze