Nerve Online (2016)

Nerve Online:

Nerve Online

Nerve Online

Recenzja Filmu:

„Sam z siebie miałem skłonność wystąpić w jakimś dobrym filmie, który nie byłby jakiś zwykły. Taki film to Nerve Online, który przedstawia kochających się dwóch ludzi, lecz nie odnajdziecie nic takiego normalnego w nim”, mówi o tym pewien aktor tego filmu. Należy tutaj podkreślić, że Nerve Online jest to film romantyczny, więc gdy zobaczył się pierwszy raz ze swą ukochaną, to bardzo był zadowolony, po prostu od razu było widać uśmiech na twarzy jego jak i jej pięknej kobiety, przynajmniej nie trudno było zauważyć. Mimo wszystko to nie było takie zwykłe spotkanie w filmie Nerve Online, ponieważ patrzyli na nich pewni ludzie, którzy również byli zainteresowani całym ich spotkaniem.
Główny bohater filmu chciał w nim wystąpić nie wiemy dlaczego, gdyż sam nie chce o tym zbytnio mówić, więc tak naprawdę ciężko jest nam się dowiedzieć. Mimo wszystko staje on na wysokości zadania i próbuje zrobić to jak najlepiej tylko potrafi, bez żadnych zahamowani oraz błędów, które również mógł popełnić. Jest tutaj taka akcja, gdzie sam do końca nie wiem nic dokładnie o pocałunku, a pewna kobieta podchodząc całuje go. Jest to dla niego krępująca sytuacja, oczywiście, ponieważ jak już pisałem wcześniej sam nie wie jak to się robi. Mimo wszystko od razu między nimi coś zaczęło iskrzyć. I otóż to, ponieważ zaczynają się łączyć ze sobą po chwili i naprawdę ich małżeństwo jest udane. Boski film z fajną nutką romantyczności to tylko Nerve Online!

Muszę napisać, iż główny bohater w tym filmie nie do końca tego chciał, gdyż w pewnym momencie w filmie Nerve Online musiał śpiewać pewną pieśń dla swojej ukochanej. Jest to na pewno znana wam ukochana, z resztą aby się dowiedzieć wszystkiego wystarczy oglądnąć film, który macie dokładnie pod recenzją tego filmu lub go po prostu pobrać i oglądnąć już na swoim komputerze. Właśnie dajemy wam taką możliwość i film Nerve Online jest tak naprawdę już wasz!

Trailer:

Ocena Filmu na Filmweb.pl:

Nerve Online

Komentarze:

Nerve Online