Pitbull Niebezpieczne kobiety Online (2016), Oglądaj bez ścin w jakości Full HD!

Pitbull Niebezpieczne kobiety Online (2016), Oglądaj bez ścin w jakości Full HD! W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem mafii „paliwowej”, której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić… Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski) – pracownikiem wywiadu skarbowego, powiązanym z mafią, natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), socjopatycznym gangsterem, którego dziewczyna – Drabina (Alicja Bachleda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia…

Pitbull Niebezpieczne kobiety Online:

Pitbull Niebezpieczne kobiety Online
Pitbull Niebezpieczne kobiety Online

Mafia paliwowa, gangi motocyklowe i przestępcy wyłudzający miliony – to świat, który zobaczymy w filmie pt. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Główne role w drugiej części trylogii Patryka Vegi przejmuje płeć żeńska – zdeterminowane policjantki i dziewczyny z drugiej strony barykady. Zobaczcie naszą relację z planu.

– Kobieta w męskim kinie zawsze była uprzedmiotowiona. W naszym filmie będzie kompletnie inaczej, kobiety będą sprawczyniami wydarzeń. Przez optykę ich emocji będzie zbudowana cała opowieść – opowiada Patryk Vega.

Reżyser zapewnia też, że będzie to nie tylko doskonałe kino sensacyjne, ale też pełne charakterystycznego dla serii humoru.

Anna Dereszowska wcieli się w bohaterkę o ksywie „Jadźka”. To policjantka, która ma problemy w życiu osobistym ze swoim mężem, w którego wciela się Artur Żmijewski.
Jadźka to dziewczyna, której państwo nie polubią. Przynajmniej przy pierwszym spotkaniu. To postać inspirowana kilkoma prawdziwymi policjantkami, które Patryk (Vega – przyp. red.) spotkał. – powiedziała nam aktorka.

Po raz pierwszy w jego historii akcja zostanie ukazana z punktu widzenia kobiet. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” – to nie tylko doskonałe kino sensacyjne, pełne charakterystycznego dla serii humoru, ale również wielkie emocje i uczucia, pełnokrwiści bohaterowie i aż 5 filmowych damsko-męskich duetów.

Film będzie kontynuował wydarzenia z popularnej na początku 2016 roku produkcji Pitbull. Nowe porządki. Na ekranie zobaczymy dobrze znanych bohaterów, ale w pierwszoplanowe postaci wcielą się gwiazdy zupełnie nowe w serii. Pitbull. Niebezpieczne kobiety to oczywiście dzieło Patryka Vegi – twórca odpowiada zarówno za reżyserię, jak i scenariusz produkcji. Już jakiś czas temu o filmie Pitbull. Niebezpieczne kobiety w superlatywach wypowiadała się Maja Ostaszewska:„To film pełny bardzo mocnych i wyrazistych postaci kobiecych. Patryk Vega odczarowuje w nim stereotypowy obraz policji, w której największe sukcesy odnoszą mężczyźni. Pokazuje siłę kobiet. I to jest wspaniałe!” Pitbull. Niebezpieczne kobiety będzie drugą częścią planowanej trylogii. Finał jest planowany na 2017 rok.

Patryk Vega przedstawia następcę wielkiego, filmowego hitu – „Pitbull. Nowe porządki”. Kontynuacja filmu, który na polskich ekranach obejrzało blisko 1,5 miliona widzów, przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku. Po raz pierwszy w jego historii akcja zostanie ukazana z punktu widzenia kobiet.
„Pitbull. Niebezpieczne kobiety” – druga część filmowej trylogii – to nie tylko kino sensacyjne, pełne charakterystycznego dla serii humoru, ale również wielkie emocje i uczucia, pełnokrwiści bohaterowie i aż 5 filmowych damsko-męskich duetów. Wszystko zaczerpnięte z życia autentycznych policjantek!
W doborowej obsadzie „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” powracają ulubieńcy publiczności z części pierwszej oraz nowa ekipa gwiazdorska. W męskim gronie znaleźli się, m.in.: Piotr Stramowski, Artur Żmijewski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński, jako kultowy Strachu.
Płeć piękną, w kreacjach skrajnie odmiennych od dotychczasowego dorobku, reprezentują: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska! Elektryzujące i zdeterminowane, policjantki i dziewczyny z drugiej strony barykady – oto właśnie – niebezpieczne kobiety.

Trailer Filmu:

Komentarze:

Pitbull Niebezpieczne kobiety Online