Pitbull Nowe porządki Online (2016)

Pitbull Nowe porządki Online:

Pitbull Nowe porządki Online

Pitbull Nowe porządki Online

Recenzja Filmu:

Kto jest dobry w ocenianiu filmów typu thiller policyjny? Oczywiście że ocenianie filmów należy do Patryka Vegi, ponieważ jest w tym naprawdę dobry. Jeśli chodzi ogólnie o Pitbull’a, to naprawdę stworzył coś ciekawego, ponieważ daje to ludziom nowy świat, jeśli chodzi o kino światowe. Mimo wszystko ten film jest o wiele lepszym materiałem niż to co było. Nie mieliśmy jeszcze tak dobrej jakości filmu, dodatkowo zadbali tutaj o realizm. W Pitbull Nowe porządki Online właściwie nie mamy co dodać ani odjąć, gdyż jest w nim tak naprawdę wszystko co potrzebne dla dobrego filmu. Już na samym początku nie możemy się oderwać tak naprawdę od filmu.

Może pamiętacie pewny bardzo znany serial z kategorii filmu dokumentalnego pt. „Prawdziwe psy”, którego reżyserem był Krzysztof Lang. Właściwie był on bardzo dawno w telewizji, gdyż w 2001r. Co on tak naprawdę przedstawiał? Mianowicie policjantów, którzy borykali się z przestępcami, ale również przedstawione w nim było życie zawodowe oraz osobiste tych policjantów. Pewien policjant, niestety już umarły tak naprawdę sam na siebie mówił „pies” z tego właśnie powodu, że jego robota polegała na tym, aby węszyć. Reżyser filmu Pitbull Nowe porządki Online właśnie o tym serialu mówił (wtedy nie był znany) wraz z innym bardzo znanym w kwestii filmów dokumentalnych. Ten film pokazywany w telewizji był to właściwie wstęp do Pitbull Nowe porządki Online z tego powodu, że właściwie dał mu początek. Reżyser Pitbull Nowe porządki Online korzystał z materiałów, które sam stworzył przy produkcji dwóch innych tytułów, które również były znakomitymi produkcjami. Ogólnie ta seria zaczęła się w 09.04.2005 roku, gdy w kinach wyszedł pierwszy film z tej właśnie serii. Grali w nim jak i tym naprawdę bardzo znani oraz świetni aktorzy. Pierwszy film tej serii został znany z tego względu, że był naprawdę świetny i powalał na kolana jak na film 2005r. Mówiono o nim właściwie wszędzie, każdy go polecał. Było o nim głośno nawet w telewizji. Każdy nie mógł się doczekać następnego odcinku. Samo to przemawia do nas iż był to doskonały film.

Inne produkcje Patryka Vegi tj. np. „Ciacho”, to są naprawdę słabe, ponieważ oglądając taki film chyba każdy by się znudził. Ale mimo wszystko widzimy tutaj jaką ten film miał przepaść, a jaki ten jest znakomicie zrobiony. Widzimy, że Patrykowi Vega nie wychodzą takie typu filmów jak ten „Ciacho” po prostu pewnie nie czuje się w nich tak dobrze jak w Pitbull Nowe porządki Online jako reżyser. 2014r. Patryk wyprodukował nowy film o którym po chwili było również głośno. Był to film, który miał 5 części. Był to również znakomity film, ale mimo wszystko na pewno był gorszy od Pitbull Nowe porządki Online, nie ma co ukrywać. Nie mniej jednak najlepiej poszło aktorom Januszowi Chabiorze oraz Wojciechowi Zielińskiemu w tym filmie. Niektórzy mówili, że nie rozumieli akcji w których występowały służby specjalne i dla nich wyglądało to naprawdę bardzo słabo, natomiast mimo wszystko dali radę! Lecz bez tak ułożonych akcji w filmie niestety film byłby nie do zrozumienia, dlatego też nie było wyjścia, aby zrobić to w ten sposób, a nie inny. Gdy damy dziecku 13 letniemu książkę w która w całości jest opanowana przez gwarę, to nie będzie wiedział o co w niej tak naprawdę chodzi.

Gdy zacząłem oglądać Pitbull Nowe porządki Online, to tak naprawdę tego nie pożałowałem, ponieważ był on wręcz znakomitym filmem. Po prostu oglądnąłem to co kocham, ponieważ taki filmy jak ten naprawdę zaciekawiły by każdą osobę. Tak się zaciekawiłem filmem, że nie przyszło mi do głowy sprawdzenie facebook’a z nudów, co robiłem przy każdym choć trochę słabszym filmie. Mimo wszystko film, krótki nie jest, ponieważ ma ok. 2 godz. Producent w Pitbull Nowe porządki Online przedstawia walkę policji wraz z przestępcami Grupy Mokotowskiej. Jest w nim pewien aktor, który właściwie pracuje nad rozwikłaniami tej bandy w filmie jest zwany jako „Majami”, naprawdę mądry jeśli chodzi o te sprawy oraz jest taką głową w tym filmie, bo bez niego, kto wie kto by taką sprawę rozwikłał. „Majami” w tym filmie trochę inaczej jest przedstawiony nie tak jak w poprzednich częściach, ponieważ wykonuje całkiem inne działania związane z przestępczością. Po pewnym czasie w Pitbull Nowe porządki Online dowiadujemy się, że ludzie z sekcji zabójstw również chcą złapać przestępców na gorącym uczynku. Dlatego też od razu pomyśleli, że w „kupie siła” i postanowili zacząć działać razem. Głównym ich dowódcą (obydwu oddziałów funkcjonariuszy) był „Babka”. Za nie długo jest starcie pewnej osoby z dowódcą tych przestępców, zobaczymy kto sobie poradzi!

Na pewno oglądaliście starego Pitbull’a, to widać tutaj naprawdę ogromną różnicę między nim, a Pitbull Nowe porządki Online, ponieważ jeśli chodzi o realistyczność, to naprawdę jest świetnym filmem. Nie mówię, że jeśli chcecie oglądnąć Pitbull Nowe porządki Online, to trzeba wiedzieć co było w ostatnim odcinku, wcale nie! Tak naprawdę jest to jakby nowy film, mimo wszystko występują w nim aktorzy, którzy brali udział w poprzednim. Widzimy tutaj jak tak naprawdę pobudziły się filmy sensacyjne, bo naprawdę jest wielki progres! Reżyser filmu Pitbull Nowe porządki Online zrobił materiał naprawdę krwisty, czasami można mieć dreszcze oglądając go, ponieważ są sceny brutalne tj. przestępcy dający ciosy pewnemu kibicowi, zabicie małżeństwa przy dzieciaku, które miało kilka latek, wyrzynanie palów ludziom, którzy byli porwani przez przestępców lub zabójstwo przez tańczącej na róże w klubie kobietę, która miała do tego sadomasochistyczny podtekst. Oczywiście te zabójstwa, morderstwa robione przez przestępców wyglądały jak najbardziej naturalnie oraz sprawiały realizm tego wszystkiego.

Oczywiście trzeba tutaj powiedzieć, że te najbardziej krwiste sceny są wraz z bardzo dobrymi wypowiedziami, ponieważ one najlepiej do nich pasują. Można tutaj podać taki przykład, że gdy pewien lobbysta rozmawia wraz z psychologiem policyjnym i psycholog pytał go co wtedy myślał, gdy przestępca włożył nóż w miejsce pod klatką piersiową, kiedy powiedział mu przestępca, że jest po prostu „ch*jem”. Odpowiedział jej Majami, że jak każdy czuł się z tym nie dobrze, ponieważ dopiero właściwie co zaczął być funkcjonariuszem, dodatkowo powiedział, że raczej nikt nie chciał by słuchać, aby tak mówiono o nim, lecz później kiedy był już w domu i zobaczył siebie w lustrze, to doszedł do wniosku, że nim nie jest. Pitbull Nowe porządki Online posiada w sobie naprawdę dużo takich ciekawych wręcz akcji, lecz jeśli ktoś nie lubi wulgaryzmów, to raczej mu to nie podejdzie. Jeśli już oglądasz Pitbull Nowe porządki Online, to pewnie myślisz, czy trzeba było w tym filmie użyć tak wiele wulgarnych słów, lecz jeśli będziesz oglądał, to już później nie będziesz na to zwracał zbędnej uwagi. Mimo wszystko w filmie są podobne wypowiedzi policji jak w realiach. W filmie zapewne każdy przeczuwał by takie przerażenie oraz śmieszne sytuacje.

Najlepsze jest to, że w filmie występuje Bogusław Linda, ponieważ w zasadzie już on nie występuje w filmach, aczkolwiek w tym się pojawił, co jest dużym zaskoczeniem. Jeśli oglądałeś film pt. „Psy” i spodobał cie się bardzo i nadal ci się podoba, to zapewne Pitbull Nowe porządki Online, będzie dla ciebie naprawdę czymś wyśmienitym. Linda występuje w tym filmie jako niewątpliwy twardziel, lecz teraz jest jakby po drugiej stronie niż w poprzednich filmach w których występował. Jack Bromski stworzył film „Zabij mnie glino” w którym również on występował w roli bandyty, gdzie starał się być nie dostrzeganym przez policję. Niestety tutaj nie występuje tak uroczo, ponieważ sterował grupą gangsterką, więc grał zupełnie innego człowieka niż w Pitbull Nowe porządki Online. Chciał tylko się zemścić, gdyż kiedyś ktoś z przestępców zaatakował jego synka przez co niestety musi jeździć na wózku inwalidzkim, co mu nie sprzyja. Grupa Mokotowska jest bez zastrzeżeń, gdy robi brutalne rzeczy, ale oczywiście wie co robić przed przeciwnikiem. Ogółem daje to tak dużo napiętej atmosfery, że my oglądając Pitbull Nowe porządki Online po prostu nie możemy w to wszystko uwierzyć.

Pitbull Nowe porządki Online jest to film, który jest znakomity pod względem jego produkcji, ponieważ nie ma się do czego tutaj tak naprawdę przyczepić. Mimo wszystko odradzałbym oglądania tego osobom, które nie ukończyły osiemnastego roku życia. Dlatego też moim zdaniem wtedy kiedy było po premierze te filmu i film był już w kinach, to należało nie sprzedawać biletów takim osobom, takie jest tylko moje zdanie.

Ocena Filmu na Filmweb.pl:

Pitbull Nowe porządki Online

Komentarze

Pitbull Nowe porządki Online