Underworld Wojny krwi Online (2016), Oglądaj bez ścin w jakości Full HD!

Underworld Wojny krwi Online (2016), Oglądaj bez ścin w jakości Full HD! Kolejna część przebojowej serii o rywalizujących na śmierć i życie Wampirów i Lykanów. Dwa zwaśnione światy przenikają się w brutalnej walce o supremację i przeżycie.

Underworld Wojny krwi Online:

Underworld Wojny krwi Online
Underworld Wojny krwi Online

W filmie ponownie zobaczymy Theo Jamesa (seria Niezgodna) w roli sprzymierzeńca Seleny – Davida (aktor wystąpił jedynie w czwartej odsłonie serii – Underworld: Przebudzenie). W obsadzie znajdują się również Brytyjczyk Tobias Menzies (Outlander) i Lara Pulver (Sherlock), którzy wcielą się odpowiednio w potężnego, nowego przywódcę Lykanów oraz zaciekle ambitnego wampira. Pojawi się także Charles Dance (Gra o tron). Aktor ponownie zagra starszego wampira – Thomasa. Dopełnieniem wybitnej, międzynarodowej obsady są: James Faulkner (Gra o tron), Peter Andersson (Millennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem), debiutantka Clementine Nicholson, Bradley James (Damien) i Daisy Head (Fallen).

Reżyserem filmu jest Anna Foerster. Twórczyni nakręciła poprzednio kilka epizodów telewizyjnych serii takich jak Zabójcze umysły czy Outlander. Znana jest również ze swojej pracy operatora. Swoje palce maczała przy następujących produkcjach: Dzień Niepodległości, Pojutrze i Świat w płomieniach.

Scenariusz do filmu Underworld: Wojny krwi napisał Cory Goodman (Łowca czarownic). Powstał on w oparciu o postacie stworzone przez Kevina Greviouxa, Lena Wisemana i Danny’ego McBride’a.

Film ”Underworld: Wojny krwi” wyreżyserowała Anna Foerster, scenariusz do filmu napisał Cory Goodman. Wampirzyca Selene (Kate Beckinsale) powraca do franczyzy ”Underworld” kolejny raz znajdzie się w samym środku walki między Lykanami a wampirami.

Na ziemi w ciagu wieków, niezauważone przez ludzi, wyrosły dwie rywalizujace ze soba rasy: – arystokratyczne, dobrze wykształcone – Wampiry oraz brutalni i siejący grozę Lykanie. Dla ludzkości ich istnienie jest tylko cieniem legendy. Dla siebie nawzajem są oni jednak nieprzejednanymi i śmiertelnymi wrogami. Ich celem jest całkowita eliminacja przeciwnika.

Piękna i przebiegła Selena (Kate Beckinsale), wywodząca się z rodu Wampirów, odkrywa tajemnicę, która moze mieć śmiertelne konsekwencje zarówno dla Wampirów, jak i Lykanów.

Trailer Filmu:

Komentarze:

Underworld Wojny krwi Online