Vaiana Skarb oceanu Online (2016), Oglądaj bez ścin w jakości Full HD!

Vaiana Skarb oceanu Online (2016), Oglądaj bez ścin w jakości Full HD! Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego…Walt Disney Animation Studios prezentuje film „Vaiana: Skarb oceanu”. Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

Vaiana Skarb oceanu Online:

Vaiana Skarb oceanu Online
Vaiana Skarb oceanu Online

Klimatyczna opowieść o bogach oceanu i młodej księżniczce to temat nowego filmu twórców Krainy lodu. Vaiana to polski tytuł animacji Moana.

Amerykański Disney nie opublikował jeszcze zwiastuna filmu animowanego Vaiana: Skarb oceanu. Jako pierwszy na świecie wrzucił go… polski Disney. Na tę chwilę w sieci jest poza tym dostępna jedynie belgijska wersja językowa. Zobaczcie, jaki klimat prezentuje ta animacja z polskim dubbingiem.

W oryginalne film nosi nazwę Moana, lecz w Europie jest on wyświetlany pod tytułem Vaiana. Ma to związek z prawami do nazwy Moana, które nie są w Europie w posiadaniu Disneya.

„Moana” będzie 56. animowaną produkcją Disneya. Premiera filmu zapowiadana jest na listopad 2016 roku. Za kamerą staną John Musker i Ron Clements, twórcy „Alladyna” i „Małej Syrenki”.

Wcześniej żaden kraj na świecie nie opublikował tego zwiastuny. Jako pierwsza zrobiła to właśnie… Polska! Niestety szybko po tym zdarzeniu polski Disney zorientował się, iż zwiastun został dodany zbyt wcześnie i usunęli go z You Tube’a oraz fanpage’a na Facebooku. Wszystkie ocalałe nagrania zostały zablokowane na mocy praw autorskich.
Kto zdążył go obejrzeć, ten miał szczęście. Teraz mamy do dyspozycji jedynie odrobinę inny zwiastun po angielsku, dodany zapewne dlatego, że Disney stwierdził, że nie ma już odwrotu.

Co do postaci Maui’ego, spodziewałam się, że będzie trochę inny. Tak czy inaczej jego pewność siebie i wysokie ego jak najbardziej tutaj pasują. Tego typu postacie zdarzają się u Disneya raczej rzadko (jeśli chodzi o wygląd), więc chyba każdemu w pierwszej chwili przychodzi na myśl Ralph Demolka. Niezbyt mi się to podoba, jednak chyba lepsze to, niż kolejny przystojny książę z bajki.
Ciekawi mnie także, jakie będą jego zdolności związane z tym, że jest półbogiem. Jak na razie wiemy tyle, że ma tańczące tatuaże (?) oraz potrafi zamieniać się w orła (więc może w inne zwierzęta również).

Jeśli natomiast chodzi o wygląd Moany (Vaiany), jest po prostu piękna. Disney już dawno nie wykreował tak ślicznej postaci. Ogólnie mam słabość do tego typu urody, z którą ostatnio mieliśmy do czynienia w Mój brat niedźwiedź lub Lilo & Stitchu, więc bardzo się cieszę, że twórcy do tego wracają.
Jej charakter również świetnie się zapowiada.

Podobnie jest z animacją, już po Zwierzogrodzie byłam zachwycona tym, jaką świetną robotę wykonują tutaj graficy, a z tego co widać, nie zamierzają na tym poprzestawać. Woda będzie bardzo ważnym elementem w tym filmie i jak na razie wygląda genialnie. Podobnie jest z mimiką postaci, ile ten Maui potrafi wyrazić samym spojrzeniem!

Trailer Filmu:

Komentarze:

Vaiana Skarb oceanu Online