Wielka wyprawa Molly Online (2017), Oglądaj bez ścin w jakości Full HD!

Wielka wyprawa Molly Online

Wielka wyprawa Molly Online (2017), Oglądaj bez ścin w jakości Full HD! „Wielka wyprawa Molly” to pierwszy pełnometrażowy film o przygodach rodziny państwa Potworów – Mamy, Taty i małej Molly, i jej przyjaciela, Edisona – bohaterach animowanego serialu o tym samym tytule. Molly już wkrótce przestanie być jedynaczką. Nie będzie jakąś tam starszą siostrą – będzie najlepszą starszą siostrą na świecie. Zrobiła już nawet dla brata czapkę, żeby był mu ciepło, gdy już się wykluje. Rodzice Molly, państwo Potworowie, wyruszają w podróż na odległą wyspę, na której przychodzą na świat wszyscy członkowie klanu potworów. Tata ma przed sobą jeszcze trochę wysiadywania. O nie! Zapomnieli o czapce! Molly i jej nakręcany zabawkowy przyjaciel, Edison, wyruszają na wielką wyprawę – przed nimi wiele wspaniałych przygód i ogromne wyzwania.

Wielka wyprawa Molly Online:

Molly Monster bardzo chciałaby mieć rodzeństwo. Oczyma wyobraźni widzi, jak mogłaby się przytulać, bawić i wspólnie spędzać czas z bratem lub siostrą. Ku jej wielkiej radości już niedługo to marzenie ma stać się rzeczywistością. Rodzice Molly muszą wyjechać na odległą od ich miejsca zamieszkania wyspę, gdzie wykluwają się z jajek małe monstery. Molly odkrywa, że zapomnieli wziąć prezentu dla małego dziecka. Postanawia to naprawić i dostarczyć go na czas. Wyrusza w podróż, a towarzyszy jej najlepsza przyjaciółka Edison. Jak zakończy się ta wyprawa? Czy Molly i jej koleżanka dotrą na miejsce? Jakie przygody spotkają je po drodze?

aKINO to najnowszy filmowy projekt edukacyjny Stowarzyszenia Nowe Horyzonty dla dzieci, młodzieży i prawie dorosłych. Chodzi o to, by promować wartościowe kino i zachęcić do zaangażowania się w działania twórcze i społeczne.

Rozpocznie się 1 maja i trwać będzie pięć miesięcy, a projekcje filmowe skupiać się będą wokół różnych tematów: tożsamości, kreatywności, aktywności, historii i uczuć.

Wśród pokazywanych filmów będą m.in. nowozelandzka „Operacja hip-hop” („Hip Hop-eration”) opowiadająca o podróży grupy tancerzy-seniorów na mistrzostwa świata w tańcu w Las Vegas czy poruszający „Mustang” – nagrodzony m.in. na festiwalach w Berlinie, Cannes, Sztokholmie i Odessie, nominowany do Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego.

Projekt powstał w ramach inicjatyw Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016

Najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć między innymi nominowaną do Oscara, ujmującą historię przyjaźni myszy i niedźwiedzia o artystycznych duszach pt. „Ernest i Celestyna” oraz animację „Wielka wyprawa Molly” („Molly Monster”), która miała swoją światową premierę podczas tegorocznego Berlinale.

Obejrzane filmy będą podstawą i inspiracją do specjalnych aktywności. Np. w maju tematem przewodnim będzie tożsamość, świadomość siebie, dlatego uczestnicy będą mogli stworzyć swój audiowizualny autoportret techniką dowolną: zdjęcia, rysunki, piosenki, filmy.